Prāgā: Interneta satura speciālisti, alus un darbs (foto)

Pirms kāda laika jau rakstīju, ka braukšu uz Prāgu. Šobrīd jau vairāk kā nedēļa ir pagājusi divas nedēļas ir pagājušas un varu padalīties nelielos iespaidos. Ņemot vērā, ka par darbu īsti nevaru rakstīt, tad padalīšos ar iespaidiem ārpus tā. Lai arī bija maz brīvā laika, jo notika intensīvas apmācības.

Prague. Anton and `rolandinsh`

Lai arī Prāgā biju pirmo reizi. Tad nu man bija interesanti beidzot apskatīties un pastaigāt pa Kārļa tiltu. Lai arī esmu izceļojies pietiekami pa visu Eiropu, tomēr Prāga bija vienmēr palikusi nostāk. Neskaitot lidostu, kur parasti pavadīju laiku transfērā. Lielāko daļu laiku varēju pavadīt tikai vakara pusē pēc apmācībām. Tomēr man vienmēr ir patikušas pilsētas tieši tumsā. Sevišķi jau Atēnas Grieķijā. Lai vai kā, bet divus vakarus bijām arī vietējos krodziņos, kur tik padzerts arī alus. Lai arī es alu nedzeru un man nav nozīmes kādu alu dzert – tumšais ir rūgts, bet gaišais ne. Tomēr tur dzertais bija kā ūdens.

Prāgas alus un `rolandinsh`

Man pašam fotoaparāts bija aizmirsies, bet citiem bija lielākoties pastkaršu foto. Domāju citas bildes ar arī nelikt. Jebkurā gadījumā bija interesanti, jo beidzot iepazinos arī ar savu lietuviešu kolēģi, bet ar igauņu bijau jau iepriekš ticies Tallinā. Par apmācībām Tallinā jau rakstīju (zīmēju) iepriekš.

Protams tagad ar abām kolēģēm tika sadzers arī čehu alus. Pieklājības robežās.

Rasa Paulauskaite, Kadri Heinvali. Prague 2008

Par to krodziņu ir īstenībā interesants stāsts. No mārketinga viedokļa. Uzrakstīšu vēlāk, kad būs piemērots laiks.

Kas vēl? Ā nu jā. Mani iepriecina arī Valsts noteiktā komandējuma nauda. Prieks doties komandējumos tagad.

Iespējams drīzumā jau uz Viļņu. Lai gan… ko var zināt.

Mini-foto-atskaites beigas.

PS. Man patīk man šībrīža darbs!
Viss aprakstītais un attēli attiecas uz ārpusdarba aktivitātēm!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 25. jūnijs

 
 

Izsakies arī Tu