CALL: Projekts What two hands can do meklē partneri

Open Call!

Zinot, ka manu blogu lasa arī daži organizāciju pārstāvji, tad neliels CALL tiek publicēts. Šoreiz gan pats nevaru līdzēt ar organizācijas atbalstu.

Labdien un Sveiki!

Tiek meklēta organizācija jau gatava projekta iesniegšanai JSPA uz 01.06.2008. termiņu.
Projekta apraksts un kontakti pielikumā zemāk (`r`).

Izlasi pats un pārsūti draugiem. Projekts ir labs – palīdzēsim tam ieraudzīt dienasgaismu! ;)

Projekta galvenais mērķis un ideja:

Līdztiesīgas un vienlīdzīgas vides veidošana starp dzirdīgajiem un nedzirdīgajiem jauniešiem, izmantojot netradicionālu pieeju un sabiedriskās aktivitātes.

Projekta īss apraksts:

Tiekoties dzirdīgiem, vājdzirdīgiem un nedzirdīgiem jauniešiem, un nedēļu kopā dzīvojot Valmierā parādīt, ka saskarsme ir iespējama arī bez runāšanas. Integrēt jauniešus un veicināt domu, ka daudz biežāk darbi ir svarīgāki par vārdiem. Balstoties uz nosaukumu, nedēļas laikā jaunieši darbosies tieši ar rokām : gleznos, veidos, mācīsies un piedalīsies melodeklamācijā ( “dziedāšana ar rokām”), filmēs filmu par rokam, fotogrāfēs, gatavos ēst, zīmēs graffiti, veidos uzlīmes ar sabiedrību uzrunājošiem saukļiem Loesje tekstu tehnikā, kā arī veidos savdabīgas diskusijas par integrēšanos sabiedrība. Pēdējā dienā jaunieši apciemos Valmieras jauniešus, prezentēs padarīto darbu, ar domu pamudināt arī pārējos jauniešus veidot līdztiesīgāku vidi un palīdzēt jauniešiem ar īpašām vajadzībām integrēties.

Pēc projekta nedēļas ir paredzēta safilmētās filmas montēšana un tās izrādīšana skolās, kā arī fotoizstādes un veidoto darbu izstādīšana publiskā vietā.

Ja redzi šo projektu atbilstošu savas organizācijas idejām un vari piedāvāt sadarbību projekta iesniegšanā JSPA uz 01.06.2008 termiņu, dod ziņu – planky @inbox.lv
(Sanita)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 30. maijs

 
 

Izsakies arī Tu