Riga Growth Hackers aprīļa tikšanās

Pēdejā laikā, kad savā MediaBox.lv es vairāk konsultēju un palīdzu ar saturu, nevis programmēju, Riga Growth Hackers meetup [April 2016] apmeklējums tikai likās loģisks. Gribējās uzzināt, kas Latvijā šajā jomā notiek.

Jūlijas prezentācija par Draugiem Grupa publikācijām

Julia Gifford (Draugiem grupa) Riga Growth Hackers meetup
Julia Gifford Riga Growth Hackers meetup laikā

Teikšu godīgi – neko lielu negaidīju. Tomēr vēlējos dzirdēt, kā šajā jomā veicās “Draugiem Grupa” darbiniekiem, ko viņi dara, lai sasniegtu klientus un interesentus. Jūlija (Julia Gifford) pitch pamatus no kompānijas puses izskaidroja lieliski, vismaz tik, cik varēja atvēlētajā laikā. Tas, ko Jūlija stāstīja, atbilda tam, kā tas notiek ikdienā arī no otras puses – medijiem. Patiesībā tās metodes, ko prezentēja, es ļoti bieži redzu ikdienā e-pastos, ko sūta publicēšanai.

Ne vienu vien reizi pēdējos gados esmu teicis, ka man aptrūcies par ko rakstīt. Tas ir arī iemesls klusumam te – blogā. Toties nišas auditorijas piesaistīšana, izrādās, bija nepieciešama citiem. Tādēļ arī sanāk, ka šobrīd ar saturu vairāk palīdzu citiem nekā sev. Sev atstāju tikai eksperimentus (!) ar saturu – šobrīd tas ir video un foto.

Prezentācija no tikšanās

Riga Growth Hackers ikmēneša tikšanās

Andis Silakaktiņš (viens no organizatoriem) pastāstīja, ka šādas Riga Growth Hackers tikšanās notiek regulāri. Ar nepacietību gaidu kādu no nākamajām tikšanās reizēm, lai iepazītos ar Latvijas “satura un biznesa attīstības hakeru” tendencēm un aktualitātēm. Ir vērts iet!

Video no pasākuma salīmēšu kopā vēlāk un publicēšu YouTube un vēlāk zem šī raksta.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2016. gada 4. jūlijs

 
 
Fotografēts ar NIKON D5200
ISO: 100
diafragma : 1.8
fokusa attālums: 35
ekspozīcijas ilgums: 0.033333333333333
uzņemšanas laiks: 2016-04-12 18:28:34

Jau 2 atsauksmes par Riga Growth Hackers aprīļa tikšanās

Dins

#57778

Laba prezentācija, izdevās pat dabūt dažus no pasaules lielajiem portāliem.
Tā Julia Gillford ir ārzemju latvietie vai īsta angliete ?

Rolands Umbrovskis

#57779

ārzemju latviete :)

Izsakies arī Tu