`rolandinsh` vs. Umbrovskis.com

Kopš sāku strādāt internetā zem cita “nosaukuma” (MediaBox.lv / Umbrovskis.lv), salīdzinoši bieži tika uzdots jautājums vai es (Rolands Umbrovskis) esmu tas pats `rolandinsh`, kurš tagad darbojas MediaBox.lv. Viens no iemesliem, kādēļ ir šādi jautājumi – pārāk atšķirīgi no ierastā. Tādēļ mazs paskaidrojums.

Jā, tas ir viens un tas pats, tikai citādāk. :)

`rolandinsh` un rolandinsh.lv

Kā jau kopš rolandinsh.lv pirmsākumiem bija definēts, tad rolandinsh.lv būs platforma dažādiem maniem interneta eksperimentiem. Arī tādiem, kuri varētu izgāzties. Un tādiem eksperimentiem rolandinsh.lv arī paliks. Otrkārt, šis vienmēr būs mans blogs, kurā rakstīšu nopietnus, ne tik nopietnus, dažreiz muļķīgus un eksperimentālus rakstus, lai pētītu lasītāju reakciju. Kā zināms, tad arī kaut kā neatbalstīšana ir nostāja. Līdz ar to rolandinsh.lv būs uz darbību orientēts interneta mājas lapas eksperiments :)

Papildinājums 2017-08-02:

Balstoties uz šiem eksperimentiem tapušas vairākas citas mājas lapas un blogi, piemēram 2016. gada nogale NZA.LV , freelancer.lv vai globālāk TEAM.HOUSE un Lite.Market;

Umbrovskis.com / Rolands.EU

Umbrovskis.com logo

Šobrīd ir kā “vienas pieturas aģentūra” dažādām izdarībām internetā. Atsauču veidošanai. Vismaz šobrīd tā tas būs šobrīd. Iespējams, tālākā nākotnē pievienošies arī citi Umbrovski :) Šobrīd visi interneta “produkti” tiek sasaistīti tieši ar Umbrovskis.lv un MediaBox.lv.

Apmēram tā tas ir īsumā :)

Papildinājums 2016-03-14

2016. gada 10. martā tika izveidota atsevišķa Facebook lapa, jo ar komunikāciju facebook arī kļūst sarežģītāk, sevišķi, to daļu kas attiecas uz privātumu un mājas lapa ROLANDS.EU un ROLANDS.IN.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2020. gada 8. decembris

 
 

Izsakies arī Tu