Roskildes festivāls 2008. Brīvprātīgajiem!

No šodienas oficiāli līdz 17. aprīlim (2008) ir iespējams pieteikties Roskildes festivālā (Dānija) kā brīvprātīgais palīgs.
Roskilde festival, volunteer (Photo: Jens Dige/Rockphoto)Pieteikuma anketa ir atrodas Roskildes festivāla mājas lapā (www.roskilde-festival.dk).

Organizatori gan nesola, ka būs iespējams saņemt tieši to amatu, uz kuru pieteicies būs brīvprātīgais. Bet ne jau tas ir galvenais!

We have many different kinds of jobs – and it is not possible to list them all. But typical jobs include office work, runner, wiring, electrical work, stage guard, renovation, guard tasks and trade control.

Te gan jāpiebilst, ka iespējams nāksies strādāt arī tad, kad, piemēram, spēlēs brīvprātīgā mīļākā grupa. Tomēr organizatori sola, ka grafiku iespējams arī pieskaņot.

Atgādinājumam: Roskildes festivāls 2008. gadā norisināsies no 3-6. jūlijam ar iesildīšanos (warm-up) 29. jūnijā.
Paskatījos, ka lētākā biļete (3.-6. jūlijs) maksā 1650 Dānijas kronas (~165 Ls) un tuvākā vieta Latvijai, kur iegādāties biļetes ir Igaunija.

Pats esmu vairākkārt apsvēris domu doties tur kā brīvprātīgais, bet līdz šim nav sanācis tieši laika trūkuma dēļ. Bet vēl jau visas iespējas… Zinu, ka ir diezgan grūti saorganizēt pasākumus/koncertus/festivālus, ja nav brīvprātīgo. Bez tam pasākums ir pietiekami liels, lai būtu interesanti un rastu kontaktus arī savai darbībai.

Vairāk informācijas: www.roskilde-festival.dk;
Foto: Jens Dige/Rockphoto no festivāla mājas lapas.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2011. gada 6. augusts

 
 

Izsakies arī Tu