Septiņas lietas par `rolandinsh` (7 thing meme)

Tad beidzot saņēmos, lai uzrakstītu tās septiņas lietas par sevi, kā to ir vēlējies Kristaps (krizdabz) un Marta (kleita.net), kura savās septiņās lietās pieminēja mani.Ir arī interesējušies offline daži (būtu viņiem www, tad arī pieminētu).

Seven thing meme

Īstenībā jau sen gribēju uzrakstīt, bet bija sakrājušies svarīgāki darbi, tādēļ sadalot pa prioritātēm, blogs tika atstāts aiz “izdarīt steidzami” darbu saraksta. Kā arī nesenais atgadījums ar Undīni un draugiem.lv lika pārdomāt par informāciju, ko mēs publiskojam par sevi – foto un video, …

“(..) Why You sharing all this information with me (…)”*

Tas bija pirmais, kas ienāca prātā, kad sākās “manas septiņas lietas”. Jo būtībā par cilvēku jau tāpat var uzzināt, ja lasa viņa blogu/interneta dienasgrāmatu. Tā būtībā jau ir iepazīšanās ar autoru. Iespējams, ka šāda dalīšanās (beidzot) dod iespēju iepazīties ar autoru, ja nav lasīta jau sadaļā “par blogu un autoru“. (Rakstot iepriekšējo pārskatīju savu “par” sadaļu un gandrīz visu izdzēsu.). Taču tad izdomāju, ka laikam vienuviet tas nekad nav ticis apvienots un mana “par” sadaļa ir vairāk par blogu, bet ne mani pašu kā autoru.
Tātad. Septiņi fakti par `rolandinsh`

1) Sievietes.

Tās vienmēr man ir blakus. Jau kopš bērnudārza laikiem esmu bijis sieviešu sabiedrībā. Neatceros tādu laiku, kad es nebūtu bijis sieviešu kompānijā. Un nav ko noliegt – man tas vienmēr arī ir paticis. Tīņu gados un studiju pirmsākumos tas bija “īpašs bonus”, lai ierastos uz ballītēm vai ļaunākajā gadījumā tiktu ielūgts “ar draudzenēm”. Pirmajā un otrajā studiju kursā, kad apguvu zināšanas ģeogrāfos ballēšanās sasniedza savu augstāko pakāpi, par ko bijušie studiju biedri vēl bieži atceras, kad satiek. Katrā ziņā ģeogrāfos arī aizdomājos par cieņu pret sievieti!

Un šobrīd esmu aizņemts! Jau ilgi un uz ilgu laiku.

2) Kāpēc `rolandinsh`?

Izlasot pirmo punktu var jau noprast, ka manis izdomāts tas nav, bet “piešķirts” :) Un kad datorzinībās vajadzēja izvēlēties lietotājvārdu, tapa rolandinsh. Īstenībā bij apar vienu simbolu garāks, bet drīkstēja sastāvēt no 10 simboliem. Ja kas tas ir mans pirmais username, kuru lietoju joprojām.

3) Datori, Internets un datorspēles

Es nespēlēju datorspēles. Laiku pa laikam kaut kādas primitīvās stratēģiskās vai tanciņus. That’s all!!!

Kad minēju par rolandinsh izvēli, tad ir jāpiemin, ka to vajadzēja, lai skolā pēc stundām varētu pasēdēt pie datora un pazīmēt kaut ko MS Paint (kas toreiz man likās vislabākā programma zīmēšanai). Līdz ar to man bija nepieciešams vēl viens lietotājvārds. Visticamāk pēc skolas beigšanas visa iekāre uz datoriem būtu zudusi, jo ārpus skolas tie nebija man pieejami. Toties pēc kāda laika manam skolas biedram parādījās PC. No sākuma mēs spēlējāmies ar tā laika vienu no foršākajām (toreiz tā likās) mūzikas veidošanas programmām FruityLoops. Nekas vairāk par ritmu veidošanu nesanāca. Lai gan viens darbs nonāca par pie neatkarīgajiem izdevējiem.

4) Atceros skaitļu, bet ne vārdus. Redzes atmiņa.

Laikam tādēļ man viegli atcerēties paroles, kuras gandrīz visur ir dažādas. (security!). Šī iemesla dēļ mani pagājušajā nedēļā darba kolēģe no AVON nosauca par “kantaino“, jo man esot “īpaša sistēma, kā visas paroles atcerēties“.Es viegli atceros arī tālruņu numurus. Agrāk pietika tikai vienreiz apskatīties, lai atcerētos. Pēdējā laikā neesmu pārbaudījis vai tas tā ir joprojām.

Redzes atmiņa ļoti palīdzēja skolas laikos, kad bija nepieciešams rakstīt kontroldarbus, jo pietika tikai pirms pārbaudes izlasīt (vai pa diagonāli pārlaist pāri, lai atcerētos, kur špikot) tekstu. Šobrīd tas palīdz darbā, kad ātri jāiepazīstas ar datiem. Tieši tādēļ man patīk dažādi grafiki. Tā teikt – samērīšanās.

5) Darbs un nevalstiskās organizācijas

Līdz ~2008. gadam par īpaši nopietnu darbu nedomāju, jo darbs tika pieskaņots manam hobijam – nevalstiskajām organizācijām (NVO) un visām tām iespējām, ko studentam tās var sniegt.

Kamēr studiju laikos ballējos apkārt, sanāca vienreiz ierasties kādas organizācijas rīkotajā pirtī, kur “būšot ēdieni, dzērieni un pati pirts bez maksas”. Pēc nepilna gada citā pasākumā vēlreiz uzzināju par “Eiropas Studentu forumu” Rīgā (Association des Etats Généraux des Etudiants de l`Europe jeb AEGEE-Rīga). Tā arī sākās manas gaitas NVO vidē. Pēc kāda laika arī kļuvu ne tikai par AEGEE-Rīga biedru, bet par uz pusgadu biju Valdē kā Sabiedrisko attiecību koordinators. Pēc pusgada izstājos, jo tapa “radošā apvienība MYSTYLe art“, kurai tad arī viss mans NVO laiks tika veltīts. Bet par MYSTYLe art uzrakstīšu kaut kad citreiz…

6) Dzīvesvieta: Pļavnieki, kojas un Upeslejas

upeslejas-w500

Visu laiku līdz aizpagājušam gadam nodzīvojis esmu Pļavniekos (Rīgā). Ģeogrāfu laikos pusgadu esmu dzīvojies pa kojām un to istabiņām.

Šobrīd nu jau apmēram gadu braucu uz Upeslejām. Par Upeslejām arī kaut kad nākotnē uzrakstīšu, jo ir atsevišķa raksta vērta vieta. Īsumā par Upeslejām – te ir kluss. ja agrāk (Pļavniekos) šalkoņa nāca no automašīnām, tad tagad tas ir mežs, kas ir apmēram 25 metru attālumā.

7) Attiecības

Tiem kas tic horoskopiem, varu teikt, ka manas zīmes apraksts ir atbilstošs – cik ļoti spēju mīlēt, tik ļoti nīst. Par to šajā blogā var pārliecināties.

// beigas.

Nu tad tā. Privātuma robežas nojauktas.

Cik saprotu, tad stafete jānodod tālāk. Apskatījos, ka Mareks (briiC.lv) nav par sevi septiņas lietas uzzīmējis. Būtu interesanti redzēt, kā šo “uzdevumu” izpildīs. Citi jau ir aizpildījuši savas septiņas lietas.

* teksts no kādas parupjas dziesmiņas, ko atradu YouTube :)

PS. ši bija rakstam kāda 5. vai 6. versija, lai “nepastāstītu par daudz” :)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2018. gada 26. janvāris

 
 

Ir 1. komentārs par Septiņas lietas par `rolandinsh` (7 thing meme)

Lii

#1449

ģeogrāfu balles vienmēr sasniedz augstāko pakāpi :)

Izsakies arī Tu