Sieviešu diena (8. marts): izklaides iespējas + aktivitātes

Dzimum-diena, Crystral + META-KAFE, GASERATA un Skrunda

Šobrīd sakrājusies diezgan dažāda informācija par izklaides iespējām Rīgā 8. martā (zināma arī kā sieviešu diena).
Simbel dA(foto: simbelmine.deviantart.com)

Sākšu ar “radošās apvienības MYSTYLe art” (MART) aktivitāti visas dienas garumā: sieviešu dienā – foto akcija dzimum-diena“, par kuru rakstīju jau iepriekš, kad tāda pati aktivitāte notika (neoficiālajā) vīriešu dienā (23. februāris). Tiesa, šobrīd man nav informācijas par tās rezultātiem, bet nu par to jau vairāk varēs (cerams) lasīt MARTas blogā. No redzamākajiem darbiem, ko pamanīju (un uz ko pats mudināju ;) ) bija no simbel ieraksta par 23. februāri – “divdesmit trešais.“.

Pēc dienas ielu intervijām un foto-vizualizācijām, vakarā nedaudz noskaņā kopā ar Crystral DJiem Lady Krii un Antara. Ta, kad Lady Krii, Antara un Mr. Zivs spēlēja MARTas pasākumā LMA Studentu klubā, man atgriezās vēlme pēc dnb un Jungle (un vēl visa kaut kā). Jebkurā gadījumā toreiz bija labi un kādēļ, lai tagad arī nebūtu…?! Būs… [Lasi tālāk par iespējām]

(apraksts no: metakafe.lv/sestdien)
META-KAFE pārņems Crystral skaņu sistēma ar divām daiļā dzimuma pārstāvēm – Antara un Lady Krii, kuras par savu lietu sauc saldas Jamaikas mūzikas popularizēšanu Latvijas republikā un gan jau, ka arī pāri tās robežām… meitenes ar vinilplatēm un īstai Sound System atbilstošu vērienu skaņu efektu pielietošanā!

Sestdien

Var jau vakaru arī smagākas (rock?) mūzikas pavadībā pavadīt! To varēs izdarīt LMA Studentu klubā Gaserata albuma prezentācijā. Nebūs jau viņi tur vienīgie, palīdzēs arī: Indygo, Backflow un Jaialai.

Gaserata

Un ko tad es pats? Hmm… Vakarā vēlējos paskatīties Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas ceremoniju, bet laikam jau tas man ies secen :( Jo ciemošos kaut kur Skrundā un nedomāju, ka TV būs tas, ko tur skatīšos.

Vēl pa dienu bija kādas īss(?)filmas latviešu (?) pirmizrāde (?), kuru piedāvāja noskatīties. Informācija bija skopa, tb, pa ausu galam ar atslēgas vārdiem “iespējams” un “varbūt”. Pameklēju Googlē, neko neatradu… Anw, maybe, informāciju pievienošu vēlāk.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 5. marts

 
 

Izsakies arī Tu