Šodien. Pasaules AIDS diena. 01.12.2007

Es mīlu savu organizāciju (MYSTYLe art), LMA Studentu klubā esmu “mēbele” :) un uz grāmatas vāka, ko prezentēs MYSTYLe art būs mana bilde. :)

Tāpēc…

Vairāk informācijas radošās apvienības MYSTYLe art mājas lapā – mystyleart.lv;

Šovakar 22:00 LMA Studentu klubā (Rīgā)

Atzīmējot Starptautisko AIDS dienu, biedrība “Jaunatne pret AIDS“, šodien, 1. decembrī Latvijas Mūzikas akadēmijas Studentu klubā organizē labdarības koncertu. Pasākuma mērķis ir pievērst sabiedrības, īpaši jauniešu uzmanību straujajai HIV izplatībai Latvijā, kā arī mudināt jauniešus izturēties atbildīgi pret savu un citu veselību.

Pasākumā piedalās grupas – “LOGO”, “Mēness Pasts”, “New Old”, “Maggie Springs”, “Pferde Post” un “Cilvēks ar putniņu”, kā arī “radošā apvienība MYSTYLe art”, kas prezentēs ANO Tūkstošgades mērķiem veltītu grāmatu “The world is too round to sit silently in the corner”. Pasākuma laikā būs iespēja gan pārbaudīt, gan papildināt savas zināšanas par HIV/AIDS, piedaloties interaktīvās nodarbēs.

Ieeja klubā no 22:00. Daļa iegūto līdzekļu tiks ziedoti HIV profilaksei – jauniešu izglītošanai par HIV/AIDS, interaktīvām nodarbībām un semināriem, kā arī informatīvo materiālu izgatavošanai, ieejas maksas: studentiem Ls 2,00, ne-studentiem Ls 3,00


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2007. gada 1. decembris

 
 

komentāri slēgti.