Tagad manas mājas ir Upeslejas

Jau kādus divus mēnešus pamazām pārvācos uz Upeslejām, kur turpmāk arī ar Undīni dzīvosim kopā. Lai arī no sākuma likās, ka pārāk tālu no centra un ka man būs nepieciešamas izklaides, bet… tā nav.

upeslejas pc

 

Kaut kā uz klubiem un nakts dzīves labumiem vairs “nevelk”. Tā vietā esmu izvēlējies klusu dzīvesvietu, kur troksni rada vienīgi piebraucošā mašīna vakaros pie balkona. Vai dienas laikā remontstrādnieki kādā citā jaunajā dzīvoklī, kuri te tiek labiekārtoti.

Var jau mūs ar Undīni saukt par sēnēm un opīšiem, bet rodas jautājums – vai mēs dzīvojam apkārtējiem vai paši sev. Katrā ziņā mums ar Undīni šī mierīgā dzīve pat ļoti apmierina. Laikam jau abi esam pietiekami iztrakojušies pirms tam. Vismaz šobrīd mums pašiem iebildumu nav pret klusu sestdienas un svētdienas rītu. Iespējams, nāks tuvāk rudens un ziema, es varētu aiziet uz kādu pasākumu LMA Studentu klubā.

Vienīgais trūkums Upeslejās ir Baltkom pakalpojumu kvalitāte, kura te ir zem katras kritikas. Viens no iemesliem aizbraukt uz Pļavniekiem pie sava ātrā Interneta… un mammas :)

Īstenība nav jau ko daudz rakstīt. Šī bija tāda mini atskaite, kur esmu palicis Interneta cilvēkiem un maniem draugiem.

Starp citu, ja neiet uz pasākumiem, tad uz kokteiļu un dzērienu rēķina var ĻOTI LABI ietaupīt un pēcāk naudiņu notērēt ceļojumiem vai citām interesantām nodarbēm, par kurām uzrakstīšu tuvāk nākot Ziemassvētku laikam.

Un uzreiz atbildot par sālsmaizi – nākamgad!


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2017. gada 9. septembris

 
 

Jau 12 atsauksmes par Tagad manas mājas ir Upeslejas

Toms

#1363

Beidzot arī kaut ko oficiāli esi minējis par Upeslejām.

S;akumā likās ka baigi tālu kaut kur no centra, izrādās, ka tik traki nav, tiko nočekoju kartē :D

`rolandinsh`

#1364

Nu jā, karti aizmirsu pievienot. raksta pirmajā versijā bija, bet kaut kur copy-paste starp draftu un publicēto izdzēsu…

Undīne

#1365

Jā,jā!Es uz kokteiļu rēķina diezgan ietaupu,tik pašreizējos inflācijas apstākļos arī to sāku izjust arvien mazāk :)

Undīne

#1366

… un kad tikko pārvācos,man,cilvēkam,kas gandrīz visu savu līdzšinējo dzīvi bija mitinājies no Rīgas centra 15.min. brauciena attālumā,tie šķita “dziļie lauki”.Bet vēlāk iepatikās,pat ļoti…

`rolandinsh`

#1367

Kā jau teicu…
Lūk, Undīne arī apstiprina! ;)

Harijs

#1368

vecs sāc palikt. man ir tāpat, ka vairs “nevelk” uz frančiem…lai gan šad tad nostaļgisku nolūku labad aizvelkos līdz turienei :)

indrux

#1369

nevis vecums, bet gan prioritāšu maiņa – normāls process ;)

`rolandinsh`

#1370

šoreiz tiešām prioritāšu maiņa…

agris

#1373

Pats dzīvoju upeslejās jau 4 gadus,un godigi sakot atpakaļ uz Rīgu nevelk vispār. Vienīgā problēma ka šobrīd esmu palicis bez mašīnas, tas drusku apgrūtina, jo ar mašīnu līdz centram vakarā var aizbraukt nepilnās 20min. Bet vieta te ir fantastiska un cilvēki ļoti draudzīgi.

`rolandinsh`

#1374

Agri, cerēsim, ka to LIELceļu starp Upeslejām un Sauriešiem neuzbūvēs un paliks tik pat kluss :)

agris

#1375

Jā tas gan, savādāk es laikam negribēšu šeit palikt…

Maija

#1376

malači:)inetresanti bija palasīt:)man ari ir priorotāšu maiņa:)

Izsakies arī Tu