Vēlos jaunu bloga dizainu – (drona) fotografijām un video

Saistītie raksti


Jau kādus otro mēnesi mokos ar laiku, kuru vēlos iegūt, lai šo blogu pārtaisītu uz video un foto saturu. Saprotu, ka atgriežos pie tā, ka “tehniskais risinājums” ir kavēklis, bet šoreiz es pat nevaru ielikt bildes, lai tās pareizi parādītu.

Vēlos 360 grādu tūres un foto

Lai dalītos ar šādiem skatiem.

Nav tas labākais, bet eksperimentāli vēlējos redzēt kā izskatīsies. Kamēr neesmu uzprogrammējis savu versiju, 360 grādu tūres būs RoundMe lapā. Vai jāuztaisa tā, lai RoundMe labāk rādās WordPress blogā.

Par pašu dronu citu reizi, bet ja seko manam instagram kontam, tad tieši drona iegāde lika atkal atsākt tur likt attēlus un video.

Atkal YouTube?

Njā… vecos vloga (un citus) ierakstus padarīju neredzamus, privātus vai dažu pat izdzēsu. Ja nav laika pat bloga ierakstiem, tad video labošanai vēl mazāk. Ir doma dažu pārtaisīt un apvienot citos video.

Gudenieki. Saulriets. 2020.
Gudenieki. Saulriets. 2020.

Jaunajam YouTube kanālam vēl īsti nav nosaukuma. Iespējams, pārtaisīšu kādu no vecajiem kanāliem. Tuvākais kanāla kandidāts ir šis: youtube.com/c/RolandsUmbrovskis . Tur tad arī tiks likti jaunie video no gaisa, zemes un zemūdens, kad/ja tādi būs.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2020. gada 30. septembris

 
Nosaukums: default
Fotografēts ar FC3170
ISO: 100
diafragma : 2.8
fokusa attālums: 4.5
ekspozīcijas ilgums: 0.008
uzņemšanas laiks: 2020-08-19 20:24:08

Izsakies arī Tu