Videožurnāls (Vlog) Latvijā?

Šodien cītīgi meklējot savam projektam “artVlog” cilvēkus, kam Latvijā būtu pieredze ar videožurnaliem (neskaitot LETA Video), konstatēju, ka tādu ir maz. Īstenībā atradu tikai vienu – musicblog.lv. Vai tad mums vairāk nav? Nenoticēju, bet laikam jāpieņem kā fakts.

Ja kāds zina vēl kādu, iemetiet komentāros saites vai atsūtiet uz e-pastu (rolands [pie] e-art.lv) kontaktus. Man tas būs nepieciešams diskusijai 3. maijā.

Un jā. Joprojām meklēju cilvēkus, ka vēlētos iesaistīties “artVlog” projektā: (atkārtots un nedaudz labots)

Šobrīd, gatavojot kārtējo MYSTYLe art e-art.lv projektu, sāku meklēt cilvēkus, kas būtu ar mieru vairāk pastāstīt par “jauno mediju vidi” (šajā gadījumā internets un tā sniegtās iespējas informācijas izplatīšanā.). Akcents uz blogiem (mūsu .lv zonā tādi taču ir?! :) ), podcast un jaunāko manu/e-art.lv/MYSTYLe art/+… projektu “artVlog”. Pasaules Preses Brīvības dienā (3. maijs, PPBd) radošā apvienība MYSTYLe art jau trešo gadu rīkos PPBd veltītu pasākumu.

TĀTAD: Vai ir interesenti, kas vēlētos 3.maijā par šīm tēmām parunāt, izglītot un izglītoties. Sīkāku aprakstu nosūtīšu individuāli. Pieteikumiem: rolands [pie] e-art.lv. Šobrīd svarīgāk ir apzināt tos, kuri vēlētos iesaistīties. Termiņš nav noteikts, bet ir jāsaprot, ka līdz 3. maijam vēl daudz darba, tātad laicīgi.

Informācijai:
kontaktpersona: Rolands rolands [pie] e-art.lv (es :) )
iepriekšējo gadu rezultāti: e-art.lv/press-freedom-day/;


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2008. gada 6. februāris

 
 

Jau 3 atsauksmes par Videožurnāls (Vlog) Latvijā?

mcenroy

#1173

rekur viens: zanda videoblogs

`rolandinsh`

#1174

:D par šo jau skype čata iesmējām…

esther williams

#57860

Sveiki.
Vai esat noraidījis aizdevumu ar viltus aizdevuma sabiedrību, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus, vai jums ir nepieciešami nenodrošināti aizdevumi, vai meklējat biznesa aizdevumu? mājokļa aizdevums, auto aizdevums, studentu aizdevums, parādsaistību konsolidācijas aizņēmums, riska kapitāls utt. .. mēs esam atvēruši finanšu iespējas kredītiem uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un pieņemamu cenu 2% procentu likmi. ja jūs esat ieinteresēts veikt steidzamu aizdevumu? Lūdzu, sazinieties ar mums šodien pa e-pastu: (estherwilliamsloan@GMAIL.COM) un šodien saņemiet savu aizdevumu.

Izsakies arī Tu