Viss kārtībā, tikai apnika darbs no mājām un par paplašināšanos.

Pēdējās divas nedēļas pēc LTV1 raidījuma ar manu piedalīšanos ir bijušas ļoti aizraujošas tieši darba ziņā, jo maģiskā frāze “meklēju otru cilvēku“, laikam atrada daudzas dzirdīgas ausis. Sakot “daudzas“, es domāju vairāk par 10 un 20 (un turpina augt skaitlis).

Par MediaBox.lv paplašināšanos.

MediaBox.lv logo 2012

Lai arī cilvēku ir daudz, kas vēlētos sadarboties vai kļūt nodarbināti, diemžēl lielākajai daļai man nav šobrīd ko piedāvāt, vai trūkst motivācija. Vai ir vienkārši vieglas naudas meklētāji.

Bet ko par negatīvo, labāk par pozitīvo iznākumu – sāku piedāvāt jaunu “preci”, sadarbībā ar kādu, kurš jau nākamajā dienā ar mani sazinājās, – poligrāfijas pakalpojumi. Kas gan vairāk ir kā eksperiments abām pusēm, kad pie 1 pakalpojuma tiek piedāvāts otrs papildinājums, ja nepieciešama mājas lapa, varbūt arī vizītkartes vai bukletus uzreiz var pasūtīt, tā teikt, viss vienā vietā. Līdzīgi bija ar mājas lapu hostingu.

MediaBox.lv darbojas kā ieeļļots mehānisms, kurš nes pastāvīgus ienākumus, neatkarīgi no manas darbības vai bezdarbības. Sēdi un izraksti rēķinus, kas nodrošina primāro rēķinu apmaksu. šobrīd pilnīgi pietiek ar vienu jaunu projektu mēnesī lai izdzīvotu (bet ne dzīvotu!).

Par nodarbinātību citā uzņēmumā

Šobrīd ir jau pagājuši 3 gadi, kopš strādāju un veidoju interneta mājas lapas no mājām. Tādēļ janvāra sākumā ieskatoties darba portālos, atjaunoju arī savu CV.

Izrādās, ja tiek atjaunots CV, tad esi nokļuvis tādā kā laimes ratā, kad dienā tev var zvanīt pat vairākas reizes ar darba piedāvājumiem. Tādēļ, ja meklē darbu, atjauno savu CV biežāk interneta darba meklējumu mājas lapās.

Uz doto brīdi esmu bijis jau “parunāties” 3 uzņēmumos, kuru piedāvājums likās vilinošs, lai tajos darbotos (būtu darba ņēmēja statusā). Diemžēl nevienā mūsu nākotnes vīziju virzieni nesakrita. varbūt nākotnē. Šodien vēl 1 tikšanās un potenciāli vēl viena, kur laikam uzņēmums par mani piemirsis, kas laikam ir zīme.

Daļai uzņēmumu (uz kuru p;arrunām pat negāju tērēt savu un uzņēmuma laiku) nebija pieņems, ka MediaBox.lv turpinās darboties, kā ieeļļots mehānisms, kāds pat vēlējās, lai “pārrakstu klientus” uz jauno uzņēmumu un turpinu tur apkalpot par augstākām cenām (!), bet man maksāšot mazāk (!!). Paldies. :D Tad jau nav jēgas strādāt citur, bet sēdēt mājās un skatīties, piemēram, televizoru visu dienu, iznākums viens un tas pats – saņemu mazāk, “atsēžot” stundas.

Sausais atlikums uz doto brīdi – Start up

Sausais atlikums uz doto brīdi ir iespēja darboties vienā startup uzņēmumā, kurš nevar maksāt manu summu, bet dod ap 4 stundām dienā, lai es apkalpotu savus klientus, pārējo laiku veltot jaunajam projektam, nodrošinot darbu ārpus mājām – darbs birojā. Vēl jau ir nedēļa galīgajam lēmumam manā nodarbinātībā, bet šis uz doto brīdi ir vislabākais piedāvājums.

Ps. un man būs mikrouzņēmums (SIA) pašnodarbinātā vietā, jo tur mazāki nodokļi. Izrādās mikro nodokļa maksātājiem netraucē arī būt vienlaicīgi pašnodarbinātā statusā, bet par to jau pašnodarbinātā blogā.


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2012. gada 12. aprīlis

 
 

Jau 2 atsauksmes par Viss kārtībā, tikai apnika darbs no mājām un par paplašināšanos.

Mārtiņš

#4315

Nū, Roland, sauc vārdā to, kas piedāvāja klientus pārrakstīt. Tautai jāzina savi varoņi! :)

Krist2ps

#4335

Tiešām prieks par tevi, Roland, ja par to tavu piedalīšanos raidījumā. Skatījos un teikšu, ka patika :) Dzīve tikai uz augšu iet!

Izsakies arī Tu