Bezmaksas gidi Kopenhāgenā

Gadījumā, ja atrodies Kopenhāgena un dažas brivas stundas, iesaku izmantot iespēju apskatīt pilsētu ar bezmaksas gidiem. Neviens neapvainosies, ja paiešām neko nesamaksāsi gidam. Noskaties video!

Ar auto pa bijušo dzelzceļu uz Ērgļiem

Internetā atradu pavecu video (2010) par dzelzceļa maršrutu no Rīgas uz Ērgļiem. Nemaz nezināju, ka raidījums ZEBRA šo maršrutu jau izbrauca. Maršruts tiešām būtu interesants, ņemot vērā, ka ceļa sākums ir pie Cekules poligona. Domāju būtu to arī apskatīt kāda velo brauciena laikā.

Kas ir ģeorallijs?

Ģeorallijs ir Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes (ĢZZF) studentu rīkots pasākums, kad trīs līdz četras dienas ar laivām brauc pa kādu no Latvijas upēm. Ģeorallijs notiek divas reizes gadā: pavasarī un rudenī. Pasākumā parasti piedalās arī cilvēki no malas jeb ģeodraugi, ja ir gatavi pavasarī vai rudenī gulēt teltīs ārā. Pats esmu piedalījies […]

Lielā Ķemeru tīreļa laipa

Pirms nedēļas kā galapunkts tika izvēlēta Lielā Ķemeru tīreļa laipa. Vēlējāmies jau pagājušajā gadā to apmeklēt, bet bija slēgta, jo tika remontēta. Šogad beidzot ir vaļā 3km un 5 km loks.

Lidojot blakus lidmašīnas pilotam. Ādažu lidlauka izklaides.

Bija jauka vasaras diena, kad arī mana māsa bija atbraukusi ciemos. Pēc kāda restorāna apmeklēšanas, radās traka doma, ka varētu palidot ar lidmašīnām. Šo ideju draudzenei bija ieteikusi darba devēji. Kad viņa par šo stāstīja, likās: “Mmm, OK! Jauki! Es arī tā gribētu…”, tomēr pie tā arī palika. Tieši tad notika “Ādažu kauss 2010”, ko rīkoja AvioRīga aeroklubs. Un kā papildus elements bija vizināšanās ar ultravieglajiem lidaparātiem.

Rakstu autors: