Bezmaksas gidi Kopenhāgenā

Gadījumā, ja atrodies Kopenhāgena un dažas brīvas stundas, iesaku izmantot iespēju apskatīt pilsētu ar bezmaksas gidiem. Neviens neapvainosies, ja patiešām neko nesamaksāsi gidam.

Copenhagen free walking tours. jarod.

Taupot uz ceļojumu izdevumu rēķina, biju devies uz Kopenhāgenu agrā rītā ar vilcienu no Odenses. Ierados Kopenhāgenā apmēram 6.15. Kopenhāgenas lidostā vajadzēja būt tikai 17.00 vakarā. Tā kā no rīta īsti nebija ko darīt un stacijā palikt vai brauk uz lidostu arī nevēlējos, devos nelielā rīta pastaigā pa pilsētu. Ielas bija tukšas, un tieši nodomāju, ka jāpaskatās, ko nofotografēt, kad būs gaišs, jo bija doma nākt vēl vienā pastaigā, kad būs jau saule uzlekusi.

Copenhagen Free Walking Tours

Tajā dienā biju jau veicis vairākas pastaigas, bet nākot atpakaļ no pēdējās, pamanīju cilvēkus ar zaļiem lietussargiem uz kuriem rakstīts FREE TOUR (Copenhagen Free Walking Tours). Nenoticēju, ka ir bez maksas tūre, tādēļ devos tālāk. Pie trešā cilvēka tomēr apstājos un pajautāju “Kur ir āķis? Kādēļ bezmaksas?”. Izrādās nekāda āķa nav un patiešām tie ir bezmaksas gida pakalpojumi Kopenhāgenā, jo maksāt var tieši tik, cik vēlies vai cik ļoti novērtē attiecīgā gida pakalpojumus, vai nemaz. Kad atrados decembrī Kopenhāgenā, pēc mana gida teiktā kopā viņi ir 12. Kad nākamo reizi būšu Kopenhāgenā, noteikti iešu vēl, jo katru reizi esot maziet citādāks maršruts.

Iesaku arī jums. Ieskatieties arī viņu Facebook lapā – facebook.com/CopenhagenFreeWalkingTours! Apskates objekti bija pietiekami daudz trīs stundu staigāšanai.

Nakamajā reizē uzņemšu labāku video un pastāstīšu plašāk, jo šis nebija plānots video un ar kameru vēl nemācēju tik labi apieties filmēšanas režīmā. Šoreiz no ceļojumu vloga:

Bilžu galerija

Izsakies arī Tu