Tautas skaitīšanas loterijas uzvarētājs

Lai gan Tautas skaitīšana vēl norisinās, pirmais loterijas uzvarētājs jau zināms. Par to kļuva – Rolands Umbrovskis ar loterijas numuru 0070142. Balvā – karalisks ceļojums kopā ar valsts prezidentu gaisa balonā uz Venēcijas karnevālu, kas pēc nedēļas norisināsies šajā burvīgajā romantisma galvaspilsētā. Balvā iekļautas arī viesnīcu izmaksas, kā arī īpaša uzvarētāja maska, kas veidota no tīra zelta un rotāta ar baltās pūces spalvām un rubīniem.

Uzvarētāju sveic un uz viesībām pilī aicina arī valsts prezidents Valdis Zatlers:

“Ir patiess prieks, ka loterijā laimēja tieši Rolands Umbrovskis. Man kā valsts prezidentam ir liels gods uzaicināt viņu uz nelielu saviesīgu dineju Rīgas pilī, kā arī personīgi pavadīt tālajā ceļā. Domāju, ka mēs lieliski pavadīsim laiku. Venēcijā līdz šim esmu bijis tikai ārstu simpozijā, kur uzstājos ar lekciju par relatīvi asociatīvajām metodēm ārstējot cilvēkus, kas guvuši traumas krītot no liela augstuma, piemēram, gaisa balona vai dirižabļa. Atmiņas ir neaizmirstamas. Toreiz man izdevās saskarties ar daudzām patiešām lieliskām traumām un izciliem lūzumiem. Ceru, ka arī šoreiz būs līdzīgi.”

Nākamā izloze notiks tieši pēc gada, kad būs apkopoti visi Latvijas iedzīvotāju dati un intereses. Novēlam veiksmi ceļotājiem!

Tautas skaitīšanas loterijas uzvarētājs

PS. Es “ticu”,ka esmu uzvarējis, tādēļ apsveikumus gaidīšu komentāros ;)


pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2011. gada 1. aprīlis

Jau 2 atsauksmes par Tautas skaitīšanas loterijas uzvarētājs

Krist2ps

#4878

Eu. Tevi arī uzaicināja? Liekas, ka šodien te kādu čakarē :D …bet, ja nopietni tagad visi šitie miljons draugiem.lv lietotāji aizdodas Rīgas Pils virzienā? Nu tā – draudzīgām pārrunām, ka viņus te kāds patiešām čakarē? :D

Rolands Umbrovskis

#4879

es “noticēju”, bet kāds patiešām ticēja, ka ieguvis balvu :P

Izsakies arī Tu