Par rolandinsh.lv blogu

Par mani vairāk var lasīt kādā rolandinsh.lv sadaļā.

    Lai nav jāmeklē kontakti, tad

te tie ir:

  • e-pasts: rolands @ rolandinsh.lv;
  • GSM: +371 2999 6832;
  • SKYPE:umbrovskis

Bloga saturs

Blogs ir kā eksperiments, lai pārbaudītu interneta lietotāju attieksmi par mārketingu, nevalstiskajām organizācijām (NVO), dažādām radošām izpausmēm un kultūras aktivitātēm. Un ļoti bieži tā ir tieši tāda, kādu vēlējos. Ļoti bieži rakstot rakstu ir radusies vēlme noskaidrot nevis pašā saturā apskatīto tēmu, bet tās mijiedarbību ar blakus jautājumiem, ko esmu izvirzījis.

Līdz 2008. gada 1. februārim šī bloga saturs atradās rolandinsh.blogspot.com, līdz pārliku te – rolandinsh.lv . Apmēram 25 raksti  tika pārkopēti te, citi (ap 150) palika vecajā Blogger vietnē. Plašāk bloga vēstures lapā.

Saturs pieejams arī ziņu agregātoros ne tikai Latvijā bet arī aiz tās robežām.

Abonēšanas iespējas

Vairāk lasies lapā “Bloga jaunumu saņemšana

Statistika vai mērīšanās?

Dienā vidēji lapu apmeklē 120-560 unikālie apmeklētāji. Mēnesī mājas lapu vidēji apmeklē 10 000 unikālo apmeklētāju (Google Analytics/Piwik) dati. Atkarīgs no raksta aktualitātes un biežuma. Uzzini vairāk par bloga statistiku.

Kas vēl svarīgs statistikas jautājumā – kopš ~1. februāra (2008) “pārkāpu” 100 unikālo apmeklētāju slieksni, neskatoties uz to, ka lapa (šad un tad) “bremzē”… Vairāk lasi bloga vēsturē!

Reklāma?

“Visu var sarunāt” skan tieši tā kā tas ir. Sūti e-pastu ar piedāvājumu. Skatīsimies, ko var lietas labā darīt.

Atsauksmes citur

Neliela atruna

Šis blogs neatspoguļo mana darba devēja vai sadarbības partnera domas, viedokli, plānus vai stratēģijas. Pieejamie materiāli ir manis radīti vai to īpašnieks esmu es, ja nav norādīts citādi, piemēram, viesautori. Visas pārējās preču zīmes pieder to īpašniekiem un šajā interneta vietnē tiem ir tikai informatīva satura statuss.

Palšāk sadaļā: saistību atruna.

Komentāri

  • Visus komentārus pārlasu. Ja uzskatīšu, ka komentārs ir neatbilstošs vai neko neizsakošs (arī tādi: “foršs raksts”), tam tiks dzēsta saite uz autora mājas lapu, ja tāda norādīta;
  • Spams tiek dzēsts. To kas ir vai nav spams, nosaka manas domas par komentāra saturu, autoru vai ievietoto saiti;
  • Pamatotu kritiku uzņemu veselīgi (: ;
  • Ja tiek komentēts, tad atsauksme tiek automātiski nosūtīta pārbaudei. Pēc apstiprināšanas varēs komentēt tālāk bez pārskatiem, kamēr nepārkāpj LR likumdošanu un šīs vietnes lietošanas noteikumus.

Citējot vai izmantojot materiālus, atsauce uz Autoru un šo vietni obligāta. Internetā hipersaites veidā – https://rolandinsh.lv;

Vairāk par autortiesībām var lasīt rolandinsh.lv/autortiesibas

0