Darbs ir, ja ir vēlme strādāt un izdoma!

Pēdējos mēnešus esmu apdomājis par papildus ienākumiem vēl pie esošajiem no interneta mājas lapu veidošanas un apkalpošanas. Lai arī darbs ir vairāk nekā spēju pieņemt pasūtījumu, rodas nepieciešamība pēc otra groziņa (otra biznesa), kurš

  • papildina esošos saimnieciskās darbības ienākumus
  • vai ir neatkarīgs no esošā saimnieciskās darbības veidiem.

Uzreiz jāsaka, ka šis nav darba piedāvājums, lai arī meklēju partneri MediaBox.lv

Bezdarba un ekonomiskās krīzes pārvarēšana

Par to kā sāku pašnodarbinātā gaitas, neatkārtošu, bet lai atrastu nākamo nišu ir tikai jāpadomā, ko vēl cilvēks pats prot un var izdarīt.

Man liekas, ka ikvienam cilvēkam ir kādas prasmes, kuras viņš varētu pārdot kā pakalpojumu vai kā preci. Tāpat esmu pārliecināts, ka labākais modelis ir apvienot spēkus, kopā “ražotājiem” ar “pārdevējiem”.

Tad nu lūk jāpārvar savstarpējā neuzticība un arī kūtrums, lai kaut ko sāktu.

Ko Tu proti?

Visvienkāršākais jautājums, ko katrs sev var uzdot, lai noskaidrotu, ko “var pārdot”. Lai arī jautājums ir ļoti vienkāršs, dažreiz uz to ir tik grūti atbildēt, jo protam mēs daudz ko un izvēlēties kaut ko vienu ir tiks grūti. Uz šo jautājumu var paskatīties arī citādi: Ko visbiežāk Tev jautā apkārtējie, kad lūdz palīdzību? Man tie bija dažādi darbiņi saistībā ar datoriem un internetu. Tā kā sevi neuzskatu par “dzelžu” speciālistu, atlika internets.

PS. Nodarbinātības valsts dienestā vajadzētu būt arī kursiem kvalifikācijas maiņai.


Fotografēts ar NIKON D5200
ISO: 200
diafragma : 5.6
fokusa attālums: 30
ekspozīcijas ilgums: 0.008
uzņemšanas laiks: 2014-09-04 10:03:13

pārskatīts pilnībā, daļēji vai nemaz: 2015. gada 28. jūnijs

Izsakies arī Tu