Pirmo reizi blogā?

Sveiki! Mani sauc Rolands un esmu šī bloga autors.

Pantheon. Acropolis. Atēnas. Grieķija
Pantheon. Acropolis. Atēnas. Grieķija

Iespējams, ka esi nonācis šeit no kāda sociālā portāla, kur man bija jāieraksta sava mājas lapa. Ja reiz esi atnācis, laiks iepazīties tuvāk. Atceries, ka viss internetā paustais atspoguļo tikai un vienīgi manu viedokli un tas nav sasaistām vai citādi interpretējams kā manu darba devēju vai klientu viedoklis, kurš var atšķirties.

Šajā blogā rakstu par mārketingu, nevalstiskajām organizācijām (NVO), dažādām radošām izpausmēm un kultūras aktivitātēm, kā arī kāds video top ar foto kameras palīdzību.

  E-pasts (required)

  Ziņa

  rolandinsh.lv saturs un blogi

  1. Visvecākais saturs ir tieši blogā, kurā rakstu par visu, kas liekas interesants, jau kopš 2001. gada (šeit gan raksti parādās tikai no 2004. gada).
  2. Laikā kad tikai sāka attīstīties twitter.com un modē nāca blogiem veidot savus “mazos blakusblogus”, piemēram, Māra miniblog.lv vai Kristapa mini.blogeris.lv, arī man tapa Microblogs, tiesa šeit pat.
  3. Par ciematu Upeslejas, kuru izveidoju 2009. gada sākumā, kad 2008. gada vidu pārvācos uz ciemu dzīvot no Rīgas. 2015. gadā šo sadaļu kopā ar upeslejas.information.lv slēdzu, jo sāku studēt Odensē un informāciju vairs nebija aktuāla.
  4. 2010. gadā tika izveidots jauna dienasgrāmata par pašnodarbinātību, kura, iespējams, tuvākajā laikā pārtaps pārtapa par atsevišķu projektu par finansēm un nodarbinātību – freelancer.lv.
  5. 2011. gadā, beidzot saņēmos izveidot arī savu fotoblogu. Teorētiski, šim vajadzēja būt manam pirmajam blogam, bet kaut kur pa dzīves līkločiem no vizuālās mākslas novirzījos citā virzienā – komunikācijā.
  6. 2016. gada nogalē tapa NZA.LV, kurš ir par politiku un medijiem. kas bija šī bloga sākuma saturs tikai maigākā veidā.

  Visus bloga ierakstus var abonēt, saņemot savā e-pastā vai izmantojot RSS priekšrocības. Ņemot vērā, ka blogā nerakstu katru dienu, ikdienā izmantoju mikroblogošanas priekšrocības savā Micro blogā vai vīteroju @rolandinsh Twitter.com

  No bloga izaug jauni projekti

  Jau no 2008. gada no šī bloga izauga jauns interneta projekts, balstīts uz kultūras sadaļai iesūtītajiem rakstiem no dažādiem sabiedrisko attiecību un mārketinga kompānijām un speciālistiem – e-art.lv (kura saknes gan ir meklējamas jau ap 21. gadsimta sākumu pat vēl īsti neizmantojot internetu).

  2015. gadā arī freelancer.lv.

  Kopš 2012. gada arī information.lv tīkls.

  Daudzi projekti arī nav izdzīvojuši… :| toties ieguvu labu mācību katrā.

  Citi rolandinsh.lv autori

  Laiku pa laikam blogā raksta arī Sandra un Undīne.

  Vairāk par Rolands Umbrovskis (a.k.a. `rolandinsh`). Ja vēlies vairāk uzzināt par rolandinsh.lv autoru, dodies uz Umbrovskis.lv.

  1