Privātums

Šis dokuments attiecas uz rolandinsh.lv, e-art.lv, umbrovskis.lv,   un citiem uz manu vārdu reģistrētu domēnu un to subdomēniem (turpmāk tekstā “Domēni”, “Mājas lapas”, “tīkla aplikācijas”). Šis dokuments stājas spēkā līdz ar pirmo apmeklējumu.

Tehniskā informācija. Lai uzlabotu mājas lapas kvalitāti un saturu, tiek ievākta informācija par katru apmeklētāju, kurš apmeklē kādu no sadaļām, kas atrodas mājas lapā.

Galvenie dati, kas tiek ievākti ir:

 • IP adrese un cita informācija, kas var tikt iegūta izmantojot IP adresi,
 • saite no kuras ir nācis apmeklētājs un kurp dodas no šīs lapas,
 • kuras lapas un cik bieži apmeklē,
 • informācija par izmantoto interneta pārlūku un ierīci (piem., ekrāna izmērs vai pārlūka nosaukums (Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer,…))

Savukārt lietotāja pārlūkā var tik saglabāti “cepumiņi” (cookies), kas var tikt atjaunoti un papildināti katrā apmeklējuma reizē. Šos datus lietotājs var patstāvīgi izdzēst no sava pārlūka.

Personīgie dati

Personīgie dati. Aizpildot formas, kas atrodamas Mājas lapās, apmeklētājs piekrīt, ka sniegtā infomācija var tikt izmantota, lai sazinātos ar apmeklētāju vai liegtu izmantot Mājas lapas saturu.

Papildinājums [2011-02-01]

 1. Persona, kura reģistrējusies kā lietotājs vai izmanto mājas lapas saturu, vai pakalpojumus, piekrīt nodot savus personas datus mājas lapas datu bāzei.
 2. Mājas lapa īpašnieks un apkalpotāji personas datu apstrādi veic, ievērojot Fizisko personas datu aizsardzības likumā un citos normatīvajos aktos noteikto kārtību.

Norādes uz citām mājas lapām. Mājas lapā var būt norādes uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju mājas lapām. Saites var būt tieši ievietotas vai kā reklāmas materiāli.

Datu aizsardzība

Datu aizsardzība. Dati tiek aizsargāti, izmantojot autorizāciju. Datu fizisko aizsardzību domēniem nodrošina servera un hostinga uzturētāji – SIA “AMBERO” (līdz 2015. gada janvārim), SIA “Advailo” (līdz 2015. gada decembrim), Google, iHostGreen (līdz 2012. gada jūlijam),  Rolands Umbrovskis (no 2012. gada jūlija) un sadarbības partneri (sīkāka informācija privāti, nosūtot mājas lapu, par kuru ir interese).

Jebkuram apmeklētājam ir jāapzinās, ka 100% drošs mūsdienās nav nekas, tomēr par jebkuru pārkāpumu var tik un tiks informētas attiecīgās institūcijas un pret pārkāpējiem var tikt ierosinātas krimināllietas, piemēroti administratīvie sodi un/vai civilprasības.

Autortiesības

Autortiesības ir apskatāmas atsevišķā lapā https://rolandinsh.lv/autortiesibas/

E-pasta adreses

Ir aizliegts izmantots domēnu e-pastus komercpiedāvājumu sūtīšanai, arī tad, ja tie ir brīvi pieejamas.

Domēniem piesaistītās e-pasta adreses nedrīkst izmantot arī e-pastu apstrādes sistēmās, lai sūtītu komercpiedāvājumus no trešajām personām. Izmantojot e-pasta apstrādes sistēmas komercpiedāvājumu sūtījumiem ir pieļaujams tikai tādos gadījumos, ja e-pasta īpašnieks pats ir tam piekritis un nodevis šo informāciju e-pasta apstrādes sistēmas dalībniekiem.

Tie, kuri vairākkārt pārkāpj šo punktu un nereaģē uz tiek iekļauti Latvijas spama sūtītāju sarakstā.

Komentāri un komentēšana

Kopš 2010. gada 19. maija

Komentēt var ikviens, ja šāda iespēja Mājas lapas sadaļā ir pieejama vai nav norādīts citādi. Mājas lapas autors patur tiesības neapstiprināt, labot, cenzēt, dzēst komentārus, ja tie nav pamatoti un/vai saturs satur personu aizskarošu informāciju. Komentārs var tika aizturēts caurskatīšanai.

Reklāma un reklāmas izvietošana

Kopš 2010. gada 13. oktobra

Mājas lapās var tik izvietota reklāma, par ko ar katru no Mājas lapas satura īpašnieku (īpašniekiem) vai satura autoru (autoriem) notiek atsevišķa vienošanās tieši vai izmantojot reklāmas pakalpojumu nodrošinātāju (piemēram, reklāmas aģentūru) starpniecību.

Domēni

Domēni uz kuriem attiecināmi šie noteikumi: visi, kuri ir Rolands Umbrovska īpašumā vai pārvaldībā.

Rolands Umbrovskis,

Rīga, 2009. gada 12. novembris.

Ar labojumiem:

 • 2016. gada 24. februārī par ADVAILO hostingu, civilprasību.
 • 2015. gada 15. jūlijs par ADVAILO, AMBERO hostingu.
 • 2012. gada 28. maijs par ievāktajiem datiem un domēnu sarakstu.
 • 2011. gada 1. februārī par personas datu izmantošanu.
 • 2010. gada 13. oktobrī ar pievienotajiem domēnu me2j.com un reklāmu.
 • 2010. gada 13. augustā par Datu aizsardzību nomainot GoDaddy uz iHostGreen
 • 2010. gada 19. maijā par komentāriem

Tavi dati:

Cookie / cepumiņi:

Citi dati:

Pārlūks: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
IP:18.207.129.82

Valsts kods:
Valsts:

0